Graphic designer

Baví tě grafika a rád ji vytváříš? Chceš, aby tvoje práce byly vidět? Pak hledáme právě tebe! Grafik je klíčová osoba v PR týmu, je to pravá ruka PR manažera.

Neváhej a ozvi se na hr@esnvsb.cz a pr@esnvsb.cz!

IT Responsible

Náš web (a nejen ten) se neustále vyvíjí a mění, proto i v oblasti IT je u nás prostor pro tvořivost a vlastní iniciativu. Jsi-li zběhlý v IT a chceš získat praxi, kontaktuj nás na hr@esnvsb.cz.

Členové ESN týmů

Stát se aktivním členem ESN znamená přidat se do týmu v oblasti, která tě zajímá. Pokud děláš grafiku, dostaneš prostor v Public Relations týmu. Pokud dobře rozumíš lidem, vyzkoušej si to v Human Resources. Umíš-li vyjednávat, vylepši si své schopnosti v týmu Fundraisera. Navíc se vedoucí týmů mění každý rok, takže budeš-li dobrý, můžeš to před zimním semestrem převzít i ty.

Týmy, ve kterých se můžeš realizovat, najdeš zde!

Buddy

Hledáme buddies na ak. rok 2017/2018! Buddy je ten, kdo jako první osloví zahraničního studenta ještě před jeho příjezdem - řekne mu pár informací o Česku a Ostravě, po příjezdu jej vyzvedne a dovede na koleje, případně vezme na jeho první České pivo :) Buddy je studentovi k dispozici během celého semestru, a pokud má nějaké problémy, pomůže mu je vyřešit. Co získáš? Procvičíš si angličtinu nebo jakýkoliv jiný jazyk zadarmo, poznáš nové kultury a najdeš si nové přátele doslova po celém světě! Jako buddy máš navíc nárok na ESNcard, se kterou získáš spousty slev a výhod! Více informací najdeš tady.
Pokud se chceš stát buddym, stačí jen vyplnit formulář.