Erasmus Student Network VŠB-TUO je mladá studentská organizace, ve které je prostor jak pro kreativitu, tak pro růst. Jsme otevřeni novým (dobrým) nápadům a myšlenkám, na kterých nám záleží více než na tom, jaké máš předchozí zkušenosti. Proto jestli v sobě cítíš potenciál, který jsi ještě nedostal šanci realizovat, můžeš se do toho pustit u nás. Prostoru je tu spousta a výhod získaných za tvou práci ještě více. Vyber si oblast, která tě nejvíce zajímá a čerpej zkušenosti, které se při škole (a hlavně po ní) hodí!

Pokud tě zajímá co děláme a chceš toho být součástí, máš v zásadě dvě možnosti (které se ale nevylučují): Buď můžeš být buddy, nebo se můžeš stát aktivním členem. Ze zásady každý aktivní člen buď nstále je, nebo někdy byl buddy. Proti tomu aktivní člen se podílí na vytváření dalších aktivit pro zahraniční studenty, je s nimi v každodenním kontaktu, ví co se kde děje a aby toho nebylo málo, reprezentuje naši organizaci a skrze to i naši univerzitu i na akcích mimo Ostravu.

Buď buddy:

Pokud víš že nemáš moc volného času ale přesto chceš studentům pomoct, koukni se na tuto stránku kde se dozvíš další informace o našem buddy programu. Do buddy programu je nutné se přihlásit vždy před začátkem daného semestru. Studenti potřebují pomoc hlavně a na začátku jejich pobytu u nás. Pokud jsi to tento semestr nestihl, zkus to znovu příští prosinec nebo červenec/srpen.

Zapoj se víc:

Pokud se chceš starat o to aby byl pobyt zahraničních studentů u nás co nejzábavnější a co nejpřínosnější, chceš měnit věci k lepšímu, budeme rádi se koukneš na tuto stránku. I když si nejsi jistý jak by ses mohl zapojit nebo jestli by jsi to zvládl, spoj se s námi o všem se s tebou už pobavíme.

Chceš-li se zapojit do naších aktivit, nemusíš udělat nic víc, než kontaktovat našeho HR na mailu hr@esnvsb.cz.